Genel

VALİ YILMAZ,  ÖZEL HAREKAT POLİSLERİNİ KUTLADI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Hem Sancaktepe’de hem Bayraktepe’de kahraman, korkusuz özel harekat polislerimiz Osmaniye’mizi, Amanos’ları bir kartal gibi korumaktadırlar. 7/24 saat hiç aralıksız, korkusuz, fedakarca bu hizmeti sürdürmektedirler. Kendilerine minnettarız” ded.

            Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Özel Harekat Polislerimizle iftar programında bir araya geldi. Özel Harekat Şube Müdürlüğünde düzenlenen iftar programına Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva ve Özel Harekat Polislerimiz katıldı.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, iftar öncesi yaptığı konuşmada, “Hem Sancaktepe’de hem Bayraktepe’de kahraman, korkusuz özel harekat polislerimiz Osmaniye’mizi, Amanos’ları bir kartal gibi korumaktadırlar. 7/24 saat hiç aralıksız, korkusuz, fedakarca bu hizmeti sürdürmektedirler. Kendilerine minnettarız. Bugün o kahramanlarımızla birlikte iftarımızı açacağız. Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin. Allah özel harekatımızı, bütün güvenlik güçlerimizi, ordumuzu, jandarmamızı korusun, ayaklarına taş değdirmesin inşallah. Bu mübarek Ramazan günü duamız budur.”dedi.

        Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğinin ardından dua okundu.

Valilik basın