Genel

Vali Yılmaz, Şehidimiz Polis Memuru  Davut Kaplan’ın Ailesini ziyaret etti

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, 08.11.2021 tarihinde Hatay’ın Hassa ilçesinde yol uygulaması görevindeyken trafik kazasında yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Polis Memuru Davut Kaplan’ın ailesini Kadirli İlçesindeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum” diye konuştu.

Şehidimizin ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Vali Yılmaz, Şehidimizin ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.

Valilik Basın