Genel

VALİ YILMAZ, VATANDAŞI EVİNDE DİNLİYOR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşımızın küçük kızına hediyeler verdi. Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. 

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hacı Akkoyunlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Nahsen Şahin ve Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mehmet Soyhan da yer aldı. 

Ziyareti sırasında vatandaşımız ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşımızın küçük kızına hediyeler verdi. Vali Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. 

        Vali Yılmaz’ı evinde misafir eden vatandaşımız ise ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade ederek, Vali Yılmaz’a ziyareti için teşekkür etti.

Valilik basın