Genel

VALİ YILMAZ, VATANDAŞLARIN  SORUNLARINI EVİNDE DİNLİYOR

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Ettiler

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, iki çocuklu bir aileyi evlerinde ziyaret ettiler. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut ile Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hüsne Çapar da yer aldı.

Ziyareti sırasında vatandaşımız ile bir süre sohbet ederek çocukların eğitim durumları hakkında bilgi alan Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, çocuklara hediyeler verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Vatandaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, ziyaretlerinin devam edeceğini kaydetti.

        Vali Yılmaz’ı evinde konuk eden vatandaşımız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyareti için Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi’ye teşekkür etti.

Valilik basın