VALİ YILMAZ VE EŞİ, ÖZDEN HUZUREVİ SAKİNLERİ VE YETİM ÇOCUKLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün bir iftar sofrasını sizlerle paylaşıyor olmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlere sağlıklı ve güzel bir ömür diliyor, nice iftar sofralarında bir arada olmayı temenni ediyorum” diye konuştu.

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz ve eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, Özden Huzurevi sakinlerimiz ve yetim çocuklarımızla iftarda bir araya geldiler. Özden Huzurevinde düzenlenen programda Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

İftar yemeği sonrasında konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün bir iftar sofrasını sizlerle paylaşıyor olmaktan mutluluk duyuyorum. Sizlere sağlıklı ve güzel bir ömür diliyor, nice iftar sofralarında bir arada olmayı temenni ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret sırasında Huzurevi sakinlerimize ve çocuklara hediyeler veren Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendi, büyüklerimizle ve çocuklarla bir süre sohbet ettiler.

Huzurevi sakinleri ve yetim çocuklarımız Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve eşi Dr. Öğr. Üyesi Şenay Yılmaz Hanımefendiye ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Valilik Basın