Genel

VALİ YILMAZ’DAN 15 TEMMUZ GAZİMİZİ SEVİNDİREN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Gazilerimizden Allah razı olsun. Hakları ödenmez. Yaptıkları mücadele asla unutulmayacak. Şehitlerimize ve Gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.  15 Temmuz Gazimiz Komiser İrfan Paksoy ve ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Temmuz Gazimiz Komiser İrfan Paksoy ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Kur’an-ı Kerim okundu.

15 Temmuz Gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 15 Temmuz Gazimiz Komiser İrfan Paksoy’a Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. Şehitlerimizin ve Gazilerimizin, hain darbe girişimi sırasında Devletimize, Milletimize, demokrasimize, milli birlik ve beraberliğimize sahip çıkmak için büyük bir kahramanlık gösterdiklerini ifade eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Gazilerimizden Allah razı olsun. Hakları ödenmez. Yaptıkları mücadele asla unutulmayacak. Şehitlerimize ve Gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuştu.

 15 Temmuz Gazimiz Komiser İrfan Paksoy ve ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

Valilik basın