VALİ YILMAZ’DAN SEVİNDİREN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz: “Bugün Bahçe İlçesinde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın hatırlarını sorduk ve bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri dinledik. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.” Dedi.

    Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bahçe İlçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldi. Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı ve Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’ın da yer aldığı ziyarette Vali Yılmaz, vatandaşlar tarafından karşılandı.

        Bahçe Belediyesi önünde düzenlenen programda konuşan Belediye Başkanı İbrahim Baz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Valimiz, görev yaptığı süre içerisinde İlçemizi birçok kez ziyaret etti. Halkımızla, esnafımızla, bizlerle her zaman bir arada oldu, ne sorunumuz var ise çözüm üretme noktasında bizlere destek verdi. Çok teşekkür ediyoruz.”dedi. Başkan Baz, devam eden projeler hakkında Vali Yılmaz’a bilgi verdi.

        Vatandaşlarımızla bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün Bahçe İlçesinde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın hatırlarını sorduk ve bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri dinledik. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

        Vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Valilik basın