Genel

VALİDEN DEPREMZEDELERE İFTAR YEMEĞİNDE MORAL

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “6 Şubatta yaşadığımız o korkunç depremde birçok yakınını kaybetmiş hemşerilerimizle bugün iftar yaptık. Kendilerine bir kez daha çok teşekkür ediyorum, hayırlı Ramazanlar diliyorum. Acılarını her zaman olduğu gibi bugün de bir kez daha paylaşıyorum. Bu acıyı kenetlenerek, birlikte olarak atlatıyoruz, Allah’ın izniyle atlatacağız” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Depremde Çok Sayıda Yakınını Kaybeden Vatandaşlarımız ile İftar Programında Bir Araya Geldi

       Vali Dr. Erdinç Yılmaz, depremde çok sayıda yakınını kaybeden vatandaşlarımız ile iftar programında bir araya geldi. Depremzede vatandaşlarımızla bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diledi.

        Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı. Programda konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “6 Şubatta yaşadığımız o korkunç depremde birçok yakınını kaybetmiş hemşehrilerimizle bugün iftar yaptık. Kendilerine bir kez daha çok teşekkür ediyorum, hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Acılarını her zaman olduğu gibi bugün de bir kez daha paylaşıyorum. Bu acıyı kenetlenerek, birlikte olarak atlatıyoruz, Allah’ın izniyle atlatacağız. Depremde kaybettiklerimizi unutmamız asla mümkün değil.”diye konuştu. Vali Yılmaz, konuşmasına hayırlı Ramazanlar diyerek son verdi.

Valilik basın