VALİDEN HASTALARA ZİYARET

       Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde, Osmaniye Devlet Hastanesini ziyaret ederek; hastalar, hasta yakınları ve hastane personelinin bayramlarını kutladı.

        Ziyaretinin başında Başhekim Vekili Bilgin Akoğul’dan hastane hakkında genel bir bilgi alan Vali Yılmaz, daha sonra hastaları odalarında ziyaret etti. Hastaların durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Vali Yılmaz, hastalarla bir süre sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Vali Yılmaz, hasta yakınları ile de bir süre sohbet ederek bayramlarını kutladı. Hastalar ve yakınları, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a nazik ziyareti için teşekkür ettiler.

       Ziyaretinin sonunda Hastane personeli ile de bayramlaşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün, Bayramın üçüncü gününde Hastanemizi ziyaret ediyoruz. Hastanemizde tedavi gören hastalarımızın ve çalışan personelimizin bayramını kutladık. Sağlık teşkilatımız Bayram Tatili sürecinde bile hiç durmaksızın hizmetlerini sürdürüyorlar ve en iyi hizmeti sunabilme gayreti içindeler. Kendilerinden Allah razı olsun. Çalışmalarının başarılı bir şekilde devamını diliyoruz. Hastalarımızın çok memnun olduğunu, arkadaşlarımızın fedakarca çalıştığını görüyoruz, kendilerine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.

Valilik basın