Genel

VALİMİZ  DEPREMDE HASAR GÖREN BİNADA İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Binası inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Kadirli Kaymakamı Yakup Güney, Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Kolabaş da yer aldı.

        Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Kadirli İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü hizmet binamızın inşaatı devam ediyor. Depremde ağır hasar görmesi nedeniyle bu yeni binamızın yapımına başlandı. 36 odadan oluşuyor, burada 70 personelimiz çalışacak. Kadirli İlçemiz tarımda da öncü, en büyük ilçemiz.

Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğümüzün bir an evvel hizmet binasına kavuşmasını çok önemsiyoruz. Hizmet binamızı tamamlayıp Kadirli’li  hemşehrilerimizin hizmetine sunmak istiyoruz.

Devletimiz çok hızlı davranarak, depremden sonra diğer İlçelerimizde de hizmet binalarımızın çalışmalarını tamamlamak üzere. Tarım ve Orman Bakanlığımıza, Tarım ve Orman İl Müdürlüğümüze bu kadar hızlı, bu kadar da güzel, modern hizmet binası yaptıkları için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Kadirli İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Valilik basın