Genel

VALİMİZ DUMANLI YAYLASINDA YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kentimiz  Valisi  Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçi ilçemizin Dumanlı Yaylasının yol yapım çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Yayla Yolu yapım işinde çalışan işçilerle de sohbet ederek kolaylıklar dileyen Vali Dr. Erdinç Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada,”Düziçi İlçemizin Dumanlı Yaylasının yolunu beton asfalt olarak yapıyoruz. Burası yazın çok hareketli, yoğun kullanılan, birçok yaylamızın kullandığı bir yol. Bu yolumuz bittiğinde inşallah bütün Düziçili hemşerilerimiz çok rahat edeceklerdir. Çok güzel bir hizmet olduğunu düşünüyoruz.  Hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”şeklinde konuştu.

Vali Yılmaz, beraberinde Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, Düziçi İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

       Osmaniye’nin  Düziçi ilçesi Dumanlı Yaylası Yolu’nun 4.5 km uzunluğunda, 10 metre genişliğinde ve 10 cm kalınlığında beton yol yapılacağı bildirildi. Yolun 15 gün içinde tamamlanması planlanıyor.

Valilik basın