VALİMİZDEN AHDE VEFA ZİYARETİ

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, şehit ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Yılmaz,  29.07.2012 tarihinde Şırnak İli Silopi İlçesi Kaymakati Yakın Üs Bölgesinde meydana gelen araç kazası sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mehmet Kaya’nın ailesini ziyaret etti. Ziyarette  Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum” diye konuştu.

Şehidimizin ailesi, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti için teşekkür etti. Ziyaret sonunda Vali Yılmaz, Şehidimizin ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.

Valilik Basın