VALİMİZDEN GAZİLERİ SEVİNDİREN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Gazilerimizi ziyaret ediyoruz. Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz, övgünün en güzelini, saygının en yücesini hak eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 19 Eylül Gaziler Günü’nde, Gazimiz Polis Memuru Duran Gürlek, Kıbrıs Gazimiz Kavas Demirok ve Gazimiz Muharebe Uzman Çavuş Selim Karaaslan’ıevlerinde ziyaret etti.

Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaretler sırasında Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

        Gazilerimiz ve aileleri ile bir süre sohbet ederek, Gaziler Gününü kutlayan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Bugün 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Gazilerimizi ziyaret ediyoruz. Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz, övgünün en güzelini, saygının en yücesini hak eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu vesile ile aziz şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum.”dedi.

Ziyaretleri sırasında, Gazilerimize Kur’an-ı Kerim ve Bayrağımızı veren Vali Yılmaz, Kıbrıs Gazimiz Kavas Demirok’a madalyasını da takdim etti. Ziyaret sonunda Gazilerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Valilik basın