VALİMİZDEN ŞEHİT AİLEMİZİ DUYGULANDIRAN ZİYARET

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır” dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimiz Polis Memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu’nun Ailesini Bahçe İlçemizdeki Evlerinde Ziyaret Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 09.07.2008 tarihinde ABD İstanbul Başkonsolosluğu önünde uğradığı bölücü terör örgütü mensuplarının silahlı saldırısı sonucu şehit olan Polis Memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu’nun Ailesini, Bahçe İlçemizdeki evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı da yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

        Ziyaret sırasında Şehidimizin ailesine  Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim eden Vali Yılmaz, Şehidimizin ailesi ile bir süre sohbet etti. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

       14 yıldan bu yana ilk kez bir Vali tarafından ziyaret edildiklerini ifade eden Şehidimizin ailesi Vali Yılmaz’a teşekkür etti.

Valilik basın