VALİMİZDEN VATANDAŞI SEVİNDİREN ZİYARET

İlimiz Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Vali Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendiyi evinde konuk eden vatandaşımız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi’ye teşekkür etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, Vatandaşlarımızı Evlerinde Ziyaret Ettiler

Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmeye devam eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi ile birlikte, bu haftaki ziyaretinde tek çocuklu bir ailenin evine konuk oldu. Ziyarette Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut ile Hacıosmanlı Mahallesi Muhtarı Serdar Keskiner de yer aldı.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi ziyaret sırasında vatandaşımız ile bir süre sohbet etti. Vatandaşımızın oğlunun eğitim durumu hakkında bilgi alan Vali Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi, vatandaşımızın oğluna hediye verdi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımızla sohbeti sırasında, vatandaşlarımızın iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini belirterek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Vatandaşlarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, ziyaretlerinin devam edeceğini kaydetti.

        Vali Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendiyi evinde konuk eden vatandaşımız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Eşi Doç. Dr. Şenay Yılmaz Hanımefendi’ye teşekkür etti.

Valilik basın