VALİMİZE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Vali Yılmaz’a Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Üyeleri Plaket Takdim Etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz ve Dernek Üyeleri, Vali Yılmaz’a şehit ailelerine gösterdiği yakınlıktan dolayı plaket takdim ettiler.

        Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz, tüm üyeleri adına Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a şehitlerimizin ailelerine göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Sayın Valimizin desteğini her zaman hissediyoruz. Kendisine, bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz.”diye konuştu.

        Vali Yılmaz ise Türkiye Harp Malulü, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz ve Dernek Üyelerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, “Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehitlerimize, Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

Valilik basın