VALİYE PROJELERİNİ TANITTILAR

Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu Öğrencileri, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a E-Twinning Projesi Olan “Eğlence İle 4 Yetenek Projesi”ni Tanıttılar

Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu öğrencileri, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a öğrencilerin 4 önemli öğrenme becerisini ön plana çıkaracak e-Twinning projesi olan “Eğlence ile 4 Yetenek Projesi”ni tanıttılar. Vali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bilgi veren öğrencilere Okul Müdürü Abdullah Dayangaç, Proje Yürütücüleri Hatice Bayrı ve Müdür Yardımcısı Kamil Kürtül eşlik etti.

        Ziyaret sırasında Proje Yürütücüsü ve Müdür Yardımcısı Kamil Kürtül proje hakkında Vali Yılmaz’a bilgi verdi. Projenin öğrenmeyi eğlenceli bir hale getirmeyi amaçladığını ifade eden Kürtül, “Bu projede öğrencilere eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlandı. Öğrencilerimiz bu proje ile okuma, yazma, konuşma ve dinleme olmak üzere 4 beceriyi geliştirdiler. Proje üzerinde çalışırken web2 araçlarını kullanarak öğreniyorlar. Uluslararası gerçekleştirilen proje,  Türkiye’den 3 İngilizce Öğretmeni, 1 Sınıf Öğretmeni ve Azerbaycan’dan 2 İngilizce Öğretmeni ile birlikte yürütülüyor.”dedi.

        Öğrenciler ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, bu güzel projenin hazırlanmasında emeği ve katkısı olan öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Valilik basın