Genel

“VELİLERİMİZ ,  OKULLARIMIZA VE ÖĞRETMENLERİMİZE GÜVENSİNLER”

Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, 2022- 2023 eğitim öğretim yılının açılışının ardından, Uzunbanı mahallesinde bulunan Şehit Osman Cantürk Ortaokulunu ziyaret etti.

Kaymakam Turgay İlhan’a ziyareti esnasında; İlçe Milli Eğitim Müdürü Cuma Sağır, Okul Müdürü İlyas Öztürk ve öğretmeleri eşlik etti.

Kaymakam Turgay İlhan, Öğretmenler ve okul bahçesinde bulunan öğrenci velileri ile bir süre sohbet etti. Şehit Osman Cantürk Göl Ortaokulu çevresinde ve okul dersliklerinde de incelemelerde bulunarak okulun eğitim ve öğretim durumu hakkında Okul Müdürü İlyas Öztürk’den bilgiler aldı. Öğrenciler, Öğretmenlerle ve Öğrenci Velileri ile hatıra fotoğrafı çektiren Kaymakam İlhan, yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

Ardından öğretmenler odasını ziyaret eden Kaymakam İlhan, okul müdürü ve öğretmenleri ile bir süre sohbet etti.

Kaymakam İlhan, Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimiz geleceğin mimarlarıdır. Milli manevi değerlerle donatılmış, dünya ile yarışacak bilgi ve yeteneklerle donatılmış nesiller için uğraşmaktayız. Eğitim ve öğretime okullarımızı hazırladık. Öğrencilerimiz çok çalışmak ve başarılı olmak durumundadır. Velilerimizde okullarımıza ve öğretmenlerimize güvensinler.” dedi.

Düziçi kaymakamlık basın