VELİPAŞAOĞLU ECZANESİ, 3. HİZMET  YILINA GİRMENİN GURURUNU YAŞIYOR

Ecz. Ahmet Velipaşaoğlu: “İnsanların sağlığı için hizmet vermeyi en güzel mutluluk olarak görüyor, bize güvenen herkese de  en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bundan sonra da güler yüzlü uzman personelimizle halka sağlık hizmetlerimizi en güzel bir şekilde sürdüreceğiz” dedi.

Osmaniye’de 3 Eylül 2020  tarihinde hemşerimiz Ecz. Ahmet Velipaşaoğlu tarafından Atatürk Caddesinde  “ÖNCE SAĞLIK ” sloganı  ile açılan Velipaşaoğlu Eczanesi, 3. Hizmet yılına başarı ile girmenin haklı gururunu yaşıyor.

 Sağlık sektörünün olmazsa olmazı olan Eczanelerin bilimsel gelişmeler ışığında gelişime ve değişime açık bir konumda en güvenilir sağlık danışmanı olarak hizmet verdiğine dikkati çeken Ahmet Velipaşaoğlu:  Bu düşünceden hareketle biz de Velipaşaoğlu Eczanesi olarak bu ilkeler doğrultusunda uzman personelimizle halkımıza sağlık danışmanı olarak en güzel  hizmeti en seri bir şekilde  vermenin sevincini yaşıyoruz. 3. Yılımızda da güler yüzlü uzman personelimizle en güzel sağlık hizmetini vermenin çabası içinde olacağımızı ifade ederken,” Sağlık danışmanlığında bizleri tercih eden vatandaşlarımıza ve kuruluş yıldönümümüzü kutlamak için arayan meslektaş ve dostlarımıza  da bu vesile ile en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz”  dedi.

HASAN KILIÇ