Yaralı Astsubaya Geçmiş Olsun Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, dernek yönetimi ve Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Şehit Gazi Birimi tarafından Güdül Karacaören kavşağında Gece Uygulama esnasında karşıdan gelen aracın çarpması sonucu yaralanan Jandarma Astsubay Özgür Argut’u, evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Güdül İlçe Jandarma’da görevli Toprakkaleli Astsubay Özgür Argut, Güdül Karacaören kavşağında Gece Uygulama esnasında karşıdan gelen plakasız aracı durdurmak istedi. Durmak istemeyen araç, uygulama yapan Jandarma Astsubay Özgür Argut’a çarptı. Çarpmanın etkisiyle ağır yaralanan Özgür Argut, Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Ankara Şehir Hastanesi’nde yapılan tedavinin ardından, Toprakkale ilçesindeki evinde ailesinin yanında dinlenen Jandarma Astsubay Özgür Argut’u, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz, dernek yönetimi ve Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı Şehit Gazi Birimi evinde ziyaret etti. 

Başkan Öksüz, yaralı Jandarma Astsubay Özgür Argut ve ailesi ile bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletirken, acil şifalar diledi. Ziyaret sonunda Jandarma Astsubay Özgür Argut ve ailesi ise Başkan Öksüz’e moral ziyareti için teşekkür etti.

GÜLEN BURKAÇ